Kerty - Kabinet derën mjete Pamjen më të mëdha

Kerty

GartenPro

Kerty - Kabinet derën mjete

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 380 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 380 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,80 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

380,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ideale hapësirë për të shpëtuar për të rregulluar të gjitha gjërat e tarracë apo në kopsht, në sajë të Kerti çdo gjë shkon në vendin e vet, të mbrojtur dhe të tidy.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar