Shitje! STEEL300 - Pishinë ÇELIKU KORNIZË 3 x 2.01 x h 0.66 Pamjen më të mëdha

STEEL300

Bestway

STEEL300 - Pishinë ÇELIKU KORNIZË 3 x 2.01 x h 0.66

  • Mototr: Kuantike Briggs & Stratton 190 cc
  • Avancimi:avancimi i Sistemit Automatik
  • Kapaciteti i kolektorit: 65 litra
  • Prerja lartësi rregullimin: 4 pikë, 3.2 për 10.8 cm
  • Prerje: 53 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Recycler®Teknologjisë
  • Të fillojnë elektrike

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


92,25 € tatimore incl.

-25%

123,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pishinë me një peshë për të pasur një strukturë çeliku i galvanizuar, të shpejtë dhe të lehtë për të instaluar. I përbërë nga një pvc dhe poliestër, trefishtë shtresa për një forcë më të madhe.

Thahet valvul me rrjedhën e kontrollit, për të kullimit të shkarkimit më të thjeshtë, ajo lidhet me zorrën e kopshtit për kullimin e ujit larg nga grupi.

Muret janë ekstra detyrë e rëndë-janë bërë nga 3 shtresa e materialeve të ndara. Shtresën e brendshme të poliestër rrjetë është ngjitur në një mënyrë industriale në dy shtresa e jashtme e bërë nga një të qëndrueshme dhe shtresë të trashë PVC.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !