Shitje! 56670 - Natyrë PUSHTET ÇELIKU DREJTKËNDËSHE 4.88 x 244 x h 1.22 Pamjen më të mëdha

56670

Bestway

56670 - Natyrë PUSHTET ÇELIKU DREJTKËNDËSHE 4.88 x 244 x h 1.22 m

  • Motor: Briggs & Stratton
  • Motor zhvendosjen: 650 cc
  • Prerje: 102 cm
  • 2 Blades
  • Transmetimi: hydrostatic
  • Rekomanduar për sipërfaqe deri në 5000 metra katrore

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

533,72 € tatimore incl.

-6%

567,79 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Mbi tokë pishina drejtkëndëshe Pushtet Çeliku Kuadër Bestway model 56670 struktura është bërë nga metali i galvanizuar, ndryshku të lirë, pëlhurë që mban ujë të quajtur "avion" është bërë me "Triplex", d.m.th. një pëlhurë, e përbërë nga tre shtresa si më poshtë PVC – poliestër – PVC, në sajë të kësaj përbërje, e trefishtë siguron një shtresë të shquar të rezistencës. Në të shkurtër anën e grupit, bazë është valvul për të shpejtë zbrazja e grupit, në të cilat vënë në tub mund bosh pishinë larg nga e njëjta.

Pishinë vjen me filtër pompë model Bestway #58386 që filtra 3.028 l/h (800 gal/h), me një të përfshira fishek për filtrim (Tipi II), duke punuar me aktuale 220 - 240 V.

Në kutinë e gjejmë shkallë për të marrë në dhe nga të pool model, Bestway #58331, qilim bazë #58266, dhe e mbuluar #58267. Ne rekomandojmë që ju të mbani ujë e juaj pishinë gjithmonë të pastër dhe të qartë, pa gjurmë e fëlliqur dhe algat, ju duhet të kandidojë çdo 1/2 ditë, testi i vlerave të ujit, të korrigjohen, ku është e nevojshme, me duhura të produkteve, ph duhet të ketë një vlerë mesatare në mes të 7,2/7,6 . Të njëjtin lloj të kontrolloni duhet të bëhet me klor në një mënyrë të tillë si për të shmangur shumë apo pak dozen.

Kuvendi i pool kërkon përdorimin e tre personave, kuvendi kohë është rreth 30 min.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !