Të reja Rehati Hidro L80 - vatër Futur topth nga 19 kw Pamjen më të mëdha

98110-08

Prato Erboso

Rehati Hidro L80 - vatër Futur topth nga 19 kw

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 590 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 590 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,90 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

590,66 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)19
Nominale të jepnin70
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)1.3
Orë të konsumit max. (Kg)4.3
Gjerësia (cm)82.1
Lartësia (cm)64.8
Thellësia (cm)60.8
Pesha (Kg)220
GaranciDy vjet

Më shumë info

E futur Termopellet Rehati hidro L80 de La Nordica ventilimit të detyruar të paraqesë me shije shtëpinë tuaj me Bëra në Itali cilësisë, CE certifikuar dhe miratimin e standardeve të emetimit të më restriktive në Evropë.

Rehati Hidro L80 është e pajisur me scrapers për pastrimin e fronte, presion të kaluar, të sigurisë derën zjarri, hiri ndarje tërheqje, kontrollit me handheld multi-funksion, e re elektronike me mundësinë për të lidhur zgjerimin e kartës sistemit, nivel sensor topth, përgatitja për jashtëm termostatit, zgjerimin e anijes dhe 3 bar sigurinë e valve.

Performancën më të mirë, më të ulët emisionet më të larta të performancës, të madhe e kursimeve.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)19
Nominale të jepnin70
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)1.3
Orë të konsumit max. (Kg)4.3
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)82.1
Lartësia (cm)64.8
Thellësia (cm)60.8
Pesha (Kg)220
Default
GaranciDy vjet