Wintergreen - Bojë për lëndinë macroterme Pamjen më të mëdha

Wintergreen-500

Bottos

Wintergreen - Bojë për lëndinë macroterme

E NGJYROSUR E BARIT

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 45 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 45 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,45 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

45,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojiColorante
LirimCessione immediata
Periudha e përdorimitPre-invernale
Doza500-1000 ml per 250 mq
VeprimColorante

Më shumë info

E WINTERGREEN është një ngjyrë të gjelbër është jo-toksike për të pikturuar në lawns e ngrohtë sezonit turfgrasses, ajo.

E WINTERGREEN është një ngjyrë e që ka një veprim antidisseccante, mbrojtjen e fidaneve të ngrohtë sezonit turfgrasses, nga të ftohtit e dimrit dhe parashikuar pranverë zgjimi i disa ditë në krahasim me qilima të cilat nuk mund të trajtohen.

Rekomanduar për një lëndinë të Cynodon Dactylon, Paspalum, dhe Zoysia në fushën e sportit, të banimit dhe rekreative.

E WINTERGREEN ju lejon të kurseni kohën dhe paratë në administrimin e qilima të macroterme në periudhën e dimrit të marrë vendin tradicional të tranzicionit të përkohshme, bazuar në reseeding me Lolium.

l WINTERGREEN për të rritur efektin e saj duhet të jenë të shpërndarë në një sipërfaqe të thatë, dhe kohëzgjatja e tyre është rreth 3-5 javë.

Periudha e përdorimit
ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiColorante
LirimCessione immediata
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitPre-invernale
Doza500-1000 ml per 250 mq
VeprimColorante

Shkarkuar