EasyCut 450/50 - zvogëlimin elektrike gardh Trimmers 50cm Pamjen më të mëdha

9831-20

Gardena

EasyCut 450/50 - zvogëlimin elektrike gardh Trimmers 50cm

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 85 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 85 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,85 € .


Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.
Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

85,50 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Hedge makinë prerëse është shumë i lehtë dhe i dobishëm, ideale për mbrojtjet e të mesme-të vogla të madhësisë.

Të veçantë të trajtojë, ErgoTec, veçanërisht e dobishme për prerjen e mbrojtjes në anën.

Teh gjeometri është e optimizuar për një të pastër të prerë dhe të shpejtë të twigs dhe të hollë degët.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !