10Q Grykë në një kënd të caktuar varg 3.0 m 90 ° Pamjen më të mëdha

10Q

Rain Bird

10Q Grykë në një kënd të caktuar varg 3.0 m 90 °

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


1,68 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Varg max. (m.)2.4
Lloji i sulmit3/4"

Më shumë info

Kokat Ngjyra-Kod të identifikueshme nga ngjyra e mbuluar për njohjen e lehtë të vargut dhe kryqi i kuq shqiptar.

Vidhos rregullimin e fluksit dhe rreze. Shkalla e reshjeve është uniforme dhe proporcionale.

Filtri vend nën kokën e lehtë për të arritur dhe për të dërguar me kokë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)2.4
Lloji i sulmit3/4"