Shitje! Korniza lule 42 x 42 cm, lartësi 40 cm Pamjen më të mëdha

981 TC

Serralunga 1825

Korniza lule 42 x 42 cm, lartësi 40 cm

Paralajmërim: artikujt e Fundit në magazinë!

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


24,71 € tatimore incl.

-40%

41,18 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Gjerësia (cm)42
Lartësia (cm)40

Më shumë info

Korniza lule 42 x 42 cm, lartësi 40 cm

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)42
Lartësia (cm)40

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...