E PWM 201 - Qoshk të vetme-faza/tre-fazor Një 6.5 Pamjen më të mëdha

60143332

WaCS

E PWM 201 - Qoshk të vetme-faza/tre-fazor Një 6.5

Inverter për pompat, tre faza
me furnizimin me energji elektrike të tensionit të vetme-faza

Voltage:

linja e tensionit 1 x 230 V motor tensionit 3 x 230 V

Fuqia:

1 Kw - 6.5 Armëve

input/output kartë: të përfshira

Më shumë detaje

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 576 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 576 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,76 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

576,40 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fazat e linjë1 x 230 V
Fuqia motoriketrifase
Motor të tensionit230 V
Motor fazat3 x 230 V
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi

Më shumë info

Familja PWM qëndrim i vetëm është të reja kufijve të inverter WaCS.

Janë të destinuara për aplikacione profesionale dhe komplekse. Ata mund të përzënë pompa, tre faza 3 x 230 V deri në 2.2 Kw, duke pasur në të dhëna një tension të vetme të fazës V. 230

Kombinojnë thjeshtësinë e serisë PWM me forcën dhe fuqinë e inverter.

Janë pajisjet nga kornizës dhe duhet të jetë e pajisur me sensorë të presionit dhe të rrjedhin. Kjo e fundit siguron një rregullim më të mirë të presionit.

Familja qëndrim-vetëm kombinon rehati dhe kursimet, integron të gjitha mbrojtjet, ajo është e lehtë për të instaluar dhe përdorur.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fazat e linjë1 x 230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Motor të tensionit230 V
Motor fazat3 x 230 V
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar