Çmim të reduktuar! JSW 3AL - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti, tre faza Pamjen më të mëdha

JSW 3AL

Pedrollo

JSW 3AL - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti, tre faza

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h). Kreu deri në 60 m. Motor 2.2 Kw (3 HP).

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

324,52 € tatimore incl.

-30%

463,60 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)3 HP
Thithjen në 230V (NJË)9.3
Thithjen në 400V (NJË)5.4
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)35
Max kokë. (m.)62
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)20,6
Lartësia (cm)24,1
Thellësia (cm)54,2
Pesha (Kg)29,6
GaranciDy vjet

Më shumë info

Ajo është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Vetë-mbushje baruti pompë JSW është projektuar për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)3 HP
Thithjen në 230V (NJË)9.3
Thithjen në 400V (NJË)5.4
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)35
Max kokë. (m.)62
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)20,6
Lartësia (cm)24,1
Thellësia (cm)54,2
Pesha (Kg)29,6
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar