V-1742 - lëndinë Mower elektrike 42 cm Pamjen më të mëdha

V-1742 E

Vigor

V-1742 - lëndinë Mower elektrike 42 cm

  • Kapaciteti i kolektorit: 50 litra
  • Fuqia: 1700 Vat
  • Prerja lartësi rregullimin: një 8-pikë, 2.5 - 7.5 cm njësi.
  • Prerje: 42 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Shasi: Polypropylene ndikim të qëndrueshëm
  • Pesha: 18 Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 130 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 130 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

130,05 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia motorike (W)1700
Kapaciteti shportë mbledhja50 l
Prerje42 cm
Prerja lartësi min (mm)25-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)75
Numri i prerjes lartësi8

Më shumë info

E mower Energji V-1742, praktik dhe të dobishëm, është i përshtatshëm për kopshte të vogla në madhësi.

Me furnizimin me energji elektrike, mower Energji V-1742 është ideal për shtëpitë dhe kopshtet.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (W)1700
Dati del sistema di taglio
Prerje42 cm
Prerja lartësi min (mm)25-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)75
Numri i prerjes lartësi8
Dimensioni e peso
Kapaciteti shportë mbledhja50 l