290-02 - ikjen Valve 1/2" Pamjen më të mëdha

290-02

Irridea

290-02 - ikjen Valve 1/2"

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

17,09 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Thahet valve TORO, ndërprerë 1/2" Mashkull të përshtatshme për të shkarkuar të ujit nga gypat kur presioni është më poshtë 0,3 bar në lidhje.

Veçanërisht të përshtatshme për bimët që janë në zonat e pjerrta shpat, ose me tubazionei sipërfaqe për të parandaluar dëmtimin e bimëve në sezonin e dimrit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...