coll-ez-flo-plus-tp4 - Kolektor nga 1" për të 4 zonat Pamjen më të mëdha

coll-ez-flo-plus-tp4

Prato Erboso

coll-ez-flo-plus-tp4 - Kolektor nga 1" për të 4 zonat

Me valvula TORO Ez-Flo Plus. Me kapak.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 91 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 91 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,91 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

91,26 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Shumëfishtë 1" para-mbledhur me valvula TORO EZ-Flo Plus, dhe kullimin plug.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...