PKm 60 - PE 1 - Grup presioni, vetëm faza, 0.5 HP Pamjen më të mëdha

PKm 60 - EP 1

Pedrollo

PKm 60 - PE 1 - Grup presioni, vetëm faza, 0.5 HP

Rrjedha deri në 40 l/min (2.4 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 150 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 150 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,50 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

150,71 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.5
Prurjes min. (l./min.)Pesë
Prurjes max. (l./min.)Dyzet
Përhapja min. (m.)Pesë
Max kokë. (m.)Dyzet
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
GaranciDy vjet

Më shumë info

Të vetme-faza e pompë elektrike me impeller pajisje PKm 60 plotë me elektronike rregullatori EASYPRESS-1 me një presioni të matur, të programuar për të filluar dhe ndalimin e të pompë, hapjen dhe mbylljen e rubinet.

E pajisur me bashkim për lidhje të shpejtë GSR kabllo 1.5 metra me schuko plug.

Në rast të mungesës së ujit dhe elektronike presion rregullatori siguron ndalimin e të pompë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)Pesë
Prurjes max. (l./min.)Dyzet
Përhapja min. (m.)Pesë
Max kokë. (m.)Dyzet
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar