4CPm 80 - PE 1 - presioni i Grupit, të vetme-faza e 0.75 HP Pamjen më të mëdha

4CPm 80 - EP 1

Pedrollo

4CPm 80 - PE 1 - presioni i Grupit, të vetme-faza e 0.75 HP

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kreu deri në 50 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 223 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 223 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,23 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

223,09 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)4.1
Prurjes min. (l./min.)Pesë
Prurjes max. (l./min.)Tetëdhjetë
Përhapja min. (m.)Dhjetë
Max kokë. (m.)Pesëdhjetë e dy
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompë elektrike multigirante të vetme-faza e 4CPm 80-C të plotë të kontrollit elektronik EASYPRESS-1 me një presioni të matur, të programuar për të filluar dhe ndalimin e të pompë, hapjen dhe mbylljen e rubinet.

E pajisur me bashkim për lidhje të shpejtë GSR kabllo 1.5 metra me schuko plug.

Në rast të mungesës së ujit dhe elektronike presion rregullatori siguron ndalimin e të pompë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)4.1
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)Pesë
Prurjes max. (l./min.)Tetëdhjetë
Përhapja min. (m.)Dhjetë
Max kokë. (m.)Pesëdhjetë e dy
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkuar