FN-20 - mekanike të Nënshkruar 20 mm Pamjen më të mëdha

FN-20

Pedrollo

FN-20 - mekanike të Nënshkruar 20 mm

Për sipërfaqe pompë elektrike. Pompa Pedrollo model CP220B-C, CP230C, HF8-20, 2CP32/200, F-4, 32/160, F40/125, F-4 40/160, 4-F 50/125.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,60 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Mekanike të vulave për sipërfaqe pompa PEDROLLO model CP220B-C, CP230C, HF8-20, 2CP32/200 F-4 32/160, F40/125, F-4 40/160, 4-F 50/125.

Fiks unazë të karbonit në grafit, unaza rrotulluese qeramike, elastomer në NBR pranverë në çelik inox ASI316.
Bosht Ø 20 mm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...