Snorkel të verdhë, 48, Eagle 900 Pamjen më të mëdha

21390048

Rain Bird

Snorkel të verdhë, 48, Eagle 900

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

7,59 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E brushes është e përshtatshme vetëm për Eagle 900E. Hundë 48 verdhë është për varion deri në 22.4 metra. Materialet për ujitje, Shi Zogjsh të lehtë për të instaluar

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !