Zëdhënës i kuq 64 për ushtrimin " Shqiponja 900 Pamjen më të mëdha

21390064

Rain Bird

Zëdhënës i kuq 64 për ushtrimin " Shqiponja 900

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

7,59 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E brushes është e përshtatshme vetëm për Eagle 900E. Hundë 64 është e kuqe për distanca deri në 27.9 metra. Materialet për ujitje, Shi Zogjsh të lehtë për të instaluar.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...