Shitje! 8188-20 - Metër Pamjen më të mëdha

8188-20

Gardena

8188-20 - Metër

 
 
 

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


19,23 € tatimore incl.

-8%

20,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ideal për kontrollin e konsumit të ujit.

Unike në treg, të zgjuar, të matur me saktësi sasia e ujit të përdorur.

Katër funksionet e lehtë mund të zgjidhen nëpërmjet një butoni: përditshme të konsumit, konsumi është sezonal dhe të konsumit të vetme ta përdorur, të çastit konsumi i karburantit (litra/min.).

Lidhje jashtëzakonisht i lehtë për t'u kthetrat e rubinet dhe të zorrës. Bateri të përfshira.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar