SL4800 të kontrollit të Njësisë prej 12 deri në 48 stacionet Pamjen më të mëdha

SL4800

Weathermatic

SL4800 të kontrollit të Njësisë prej 12 deri në 48 stacionet natyrë

Ecu programues për vaditje nga të jashtme modulare nga 12 deri në 48 stacionet.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 713 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 713 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

713,70 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Prodhimit të tensionit24 VCA
Drive solenoidmonostabile
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisëno
Modularesi
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të48
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikno
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëveTetë
Gjerësia (cm)38.1
Lartësia (cm)41.9
Thellësia (cm)13.8
GaranciDy vjet

Më shumë info

Në "Bazë" mode punon saktësisht njëjtë si kontrollues i konventave të përdoret nga shumica e prodhuesve. Nuk ka nevojë për të mësuar një metodë të re.

Në mënyrë të "Zgjuar", është pikë të fortë të kësaj njësie për ujitje.

Në lidhje me mot të stacioneve të serisë SLW, SL4800 SmartLine bëhet një kontrollues për ujitje me ujë të kursimeve bazuar në ET që rregullon lotim herë 365 ditë në vit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VCA
Drive solenoidmonostabile
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisëno
Caratteristiche essenziali
Modularesi
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të48
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëveTetë
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)38.1
Lartësia (cm)41.9
Thellësia (cm)13.8
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar