RZXe4 - Kontrollues 4 stacionet në natyrë WiFi përputhshme Pamjen më të mëdha

ESP-TM2-230V-12station

Rain Bird

PQV-TM2 - Kontrollues 12-stacioni natyrë WiFi përputhshme

Ecu programues për ujitje në natyrë 12-stacioni me mundësi të lidhjes wi-fi.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 225 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 225 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,25 € .


225,18 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Prodhimit të tensionit24 VCA 650 mA
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave tëKatër
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikno
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve12
Gjerësia (cm)16.9
Lartësia (cm)15.0
Thellësia (cm)3.9
GaranciDy vjet

Më shumë info

E ujitjes, kontrolluesi i të PQV-TM2 është zgjedhje e përkryer për të banimit zgjidhje e bazës.

Bazuar në të mirë-njohur qasje Inteligjente për Përdorimin e Ujit®, Shi Zog, kjo kontrollues ofron funksione për ruajtjen e resurseve ujore, të lehtë-to-use. Me fleksibilitetin e 3 programe dhe 4 të fillojë kohë në dispozicion për program, ajo është e mundur për të rregulloje ujitjes oraret e bazuar në nevojat e vendit.

PQV-TM2 ofron ndërfaqe të njohur Shtesë të Thjeshtë të Programimit në një programues bërë të zgjasë për një kohë të gjatë!

Tiparet e fleksibël programe që e bëjnë kontrollues ideale për një gamë të gjerë e aplikacioneve, duke përfshirë sistemet e ujitjes për përdorim rezidencial dhe komercial.

Programimi zonat ju lejon për të vendosur çdo valvul në mënyrë të pavarur; jo më shumë duke shpjeguar se "programet" për t'i dhënë fund përdoruesit dhe pothuajse eliminimin total të shërbimit të ndërhyrjeve.

I madh LCD ekran retroillumonato ju lejon në të njëjtën kohë të shikoni të gjithë orarin për çdo zonë.

Në përputhje me modul të RI të LNK WiFi nga Shiu Zog.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VCA 650 mA
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave tëKatër
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve12
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)16.9
Lartësia (cm)15.0
Thellësia (cm)3.9
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkuar