TMC424 - Njësi, nga 4 deri më 24 stacione të jashtme Pamjen më të mëdha

TMC-424E-OD-50H

TORO Irrigazione

TMC424 - Njësi, nga 4 deri më 24 stacione të jashtme

Ecu programues për ujitje nga jashtë, nga 4 deri më 24 stacioni modulare.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 292 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 292 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,92 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

292,19 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Me seri TMC-424E, modularity merr një kuptim tërësisht të ri. Në sajë të modulare teknologjisë në ballë, i sponsorizuar nga Toro, kombinon të sofistikuar karakteristika me lehtësinë e përdorimit në një programues të përshtatura për nevojat specifike të klientit.

Features TMC424

Stazioni Modulari

Stacionet Modulare

Për fleksibilitet më të madh në stacionet janë modulare, nga 4 deri më 24 në increments të 4 stacioneve.

Flow-Sensing

Rrjedha e zbulimit

Të monitorojë dhe të reagojnë ndaj sistemit të rrjedhjeve apo thyhet.

Fino a 4 Valvole Master o Connessioni per Avviamento Pompa

Deri në 4 Master Valvula ose Lidhjet për të Pompë të Fillojë-up

Opsionet për lidhjen e deri në katër Master Valvula ose Rele për të Filluar Pompë duke përdorur modulet e TSM-4F TSM-8F.

Due Livelli di Protezione

Dy Nivelet e Mbrojtjes

Standardi modulet ose Rritje të ofrojë mundësitë për të përmbushur kërkesat e rrufe të mbrojtjes rajonale.

Tempi di Irrigazione in Minuti o Secondi

Drejtuar herë në Minuta ose Sekonda

Aftësia për të vendosur të kandidojë herë e më pak se një minutë ofron efikas të ujitjes për pots mbjellësi, ciklet e spërkatje, fidanishte, ose nevojat e shkurtër cikle.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar