8899-20 - aroused Trajtuar kthyeshëm Pamjen më të mëdha

8899-20

Gardena

8899-20 - aroused Trajtuar kthyeshëm

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 32 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 32 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,32 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

32,42 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Për të prerë barin dhe të ulët të bimëve duke e mbajtur sjellje korrekte ju mund të shtoni aroused trajtuar kthyeshëm GARDENA të gjitha modelet e gërshërë dhe rifilasiepi baterisë GARDENA.

Përdorimi i aroused trajtuar kthyeshëm ju lejon të shkurtojë të gjitha mbrojtjet më të lartë, ose për ti dhënë formë të shkurre.

Në sajë të plug-në sistem pa kabllo, është e lehtë dhe të shpejtë për të mbledhur.

E ergonomik të trajtojë ju lejon të punojnë të qetë dhe të pajisjes, mund të jetë edhe filluar nga lart.

Për një punë më të lehtë dhe aroused trajtuar kthyeshëm mund të lëvizen në increments prej 45° në të dy anët dhe është e rregullueshme në lartësi nga 85 deri në 120 cm të përshtaten të përkryer në lartësinë e përdoruesit dhe për situata të ndryshme të përdorimit.

E dytë të trajtojë është ideal për të punuar të qetë edhe kur ju trim mbrojtjet, kur ju duhet të lëvizjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...