TSM-4 - add-on Module me 4 stacionet. Pamjen më të mëdha

TSM-4

TORO Irrigazione

TSM-4 - add-on Module me 4 stacionet.

Për kontrollues TORO TMC-424. Standardi modul.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 58 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 58 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,58 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

58,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Add-on module standard për TMC-424

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...