G-RP3/4 - presioni Rregullator për 1 bar Pamjen më të mëdha

G-RP3/4

Irridea

G-RP3/4 - presioni Rregullator për 1 bar

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

6,64 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Rituttore presion para-kalibruar në 1 bar, me lidhje 3/4".

Në uljen e raportit është fiksuar në mënyrë që të sigurojë dripline ose drippers, pavarësisht nga furnizimit me trysni, një presion varg optimale të funksionimit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...