PSI-M40 presion Rregullatori (2.8 bar Pamjen më të mëdha

PSI-M40

Rain Bird

PSI-M40 presion Rregullatori (2.8 bar

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

9,53 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Këto presion rregullatorët për vlerat e gabimit, kanë qenë të dizajnuara për të siguruar një konstante prodhimi presion në sistemet e mikro-i sistemit të ujitjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !