XBER-12 - ndenja Valvul për të thyer vakum nga 1/2" Pamjen më të mëdha

XBER-12

Rain Bird

XBER-12 - ndenja Valvul për të thyer vakum nga 1/2"

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

3,13 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Projektuar për të parandaluar clogging e drippers për shkak të thithje e ujit me material të pezulluar në vakum (siphon aksidentale).

Kjo pengon depërtimin e substancave toksike në të dalë të sistemit.

Lehtë për të trajtuar dhe të lehtë për të ruajtur.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...