Të reja ASSKIT6CR3 - ftohje Xhaketë Pamjen më të mëdha

ASSKIT6CR3

Pedrollo

ASSKIT6CR3 - ftohje Xhaketë

Për pompa elektrike, Pedrollo 6SR. Gjatësia 150.5 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 289 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 289 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,89 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

289,75 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ftohje xhaketë ASSKIT6SRCR3 për submersible pompa e serisë 6SR Pedrollo ofron përmirësim në funksionimin e submersible motor, duke mundësuar shpërndarje të ngrohjes me kalimin e ujit në brendësi.

Ajo është e rekomanduar për të përdorur kur shpejtësia e lëngjeve nuk do të jetë në gjendje të ftohtë motor, si në rastin e diametri i mirë është shumë më e madhe se diametri i pompë ose instalimin në tank.

Ftohje xhaketë është i pajisur me mbështetjen e mediave.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !