DD-TI-16A - ATO lidhje 16 mm Pamjen më të mëdha

GG-TI-16A

Irridea

DD-TI-16A - ATO lidhje 16 mm

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

0,33 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

T një 90-shkallë nga zorrën lidhës 16 mm për dripline.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...