QED 1-TRI - elektronik të panelit të kontrollit për tre-faza e Pamjen më të mëdha

QED 1-TRI/1

Pedrollo

QED 1-TRI - elektronik të panelit të kontrollit për tre-faza e pompë elektrike

Për 1 pompë kullimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 193 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 193 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

193,99 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme9
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveju
Fuqia motorike (HP)Katër

Më shumë info

Elektrike paneli është organizuar për lidhje me termike mbrojtës është futur në dredha-dredha të kullimit pompa PEDROLLO VXC, PVXC, MC, PMC.

Prirje për lidhjen e tre gjithandej (run, të ndaluar, dhe të alarm të nivelit të).

Përmban një elektronikës bordit që ju lejon për të rregulluar vlerën e tanishme që ndërhyn në mbrojtjen nga overloads dhe të shkurtër qarqeve.

Në rast të aktivizimit të hetimet, motori është i ndaluar, e UDHËHEQUR ndriçon të kuq për të treguar se alarmi shkallën maksimale ose minimale në varësi të llojit të operacionit të zgjedhur, mbushja dhe zbrazja, dhe kontakti i alarmit të prodhimit.
Ky sinjal mund të jenë të përjashtuara nga vendosja e DIP-KALONI 3 në pozicion JASHTË.

Duke vepruar në makinë prerëse "SENS CL" është ndryshuar, ndjeshmërinë e hetimet për të përshtaten conduncibilità të lëngshme, prandaj ju do të keni për të rritur në prani të lëngshme me varfër përçueshmëri.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme9
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveju
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)Katër