QED 2-TRI - elektronik të panelit të kontrollit për tre-faza e Pamjen më të mëdha

QED 2-TRI/1

Pedrollo

QED 2-TRI - elektronik të panelit të kontrollit për tre-faza e pompë elektrike

Për 2 pompa elektrike për kanalet e kullimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 279 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 279 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,79 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

279,79 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Elektrike paneli është organizuar për lidhje me termike mbrojtës është futur në dredha-dredha të kullimit pompa PEDROLLO VXC, PVXC, MC, PMC.

Prirje për lidhjen e tre gjithandej (run, të ndaluar, dhe të alarm të nivelit të).

Përmban një elektronikës bordit që ju lejon për të rregulluar vlerën e tanishme që ndërhyn në mbrojtjen nga overloads dhe të shkurtër qarqeve.

Në rast të aktivizimit të hetimet, motori është i ndaluar, e UDHËHEQUR ndriçon të kuq për të treguar se alarmi shkallën maksimale ose minimale në varësi të llojit të operacionit të zgjedhur, mbushja dhe zbrazja, dhe kontakti i alarmit të prodhimit.
Ky sinjal mund të jenë të përjashtuara nga vendosja e DIP-KALONI 3 në pozicion JASHTË.

Duke vepruar në makinë prerëse "SENS CL" është ndryshuar, ndjeshmërinë e hetimet për të përshtaten conduncibilità të lëngshme, prandaj ju do të keni për të rritur në prani të lëngshme me varfër përçueshmëri.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !