EVOLUCIONI-TRI/1 - elektronik të panelit të kontrollit për Pamjen më të mëdha

EVOLUTION-TRI/1

Pedrollo

EVOLUCIONI-TRI/1 - elektronik të panelit të kontrollit për tre-faza e pompë elektrike

Për submersible pompë 4".

fuqia: 0.37 Kw (0.5 HP) me 2.2 Kw (3 HP) operacionit: manual, auto input kaloni/noton kaloni: po mbrojtjes: min/max tensionit, të pasakta fazën rend, mbingarkesë të thatë, drejtimin, kondensator: fakultative

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 216 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 216 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

216,37 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fuqia motoriketrifase
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveju
Fuqia motorike (HP)7.5

Më shumë info

Starter elektronike për një tre-faza e pompë, submersible, submersible ose sipërfaqe, me amperometric mbrojtjes, rregullueshme dhe mbrojtjen kundër thatë drejtimin e kontrollit të variacionit të tensionit të motorit te pompes se është e rregullueshme me një makinë prerëse.

Ndezjen bëhet me anë të përgjithshëm derë mbyllje të kaluar dhe të sinjalizuar nga e gjelbërt led.

Nga fillimi i pompë bëhet me mbylljen e kontaktit nga noton apo presionit të kaluar.

Një amperometric mbrojtjen e të rregullueshme me një makinë prerëse siguron mbingarkesë të mbrojtjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveju
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)7.5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...