Të gjalla organiserxpress 300 - elektrike panel për të pompë Pamjen më të mëdha

QET 300

Pedrollo

Të gjalla organiserxpress 300 - elektrike panel për të pompë elektrike, tre faza 3 HP

Për submersible pompë 4" dhe 6". Fuqia: 2.2 Kw (3 HP). Operacioni: manual, automatik. Të dhëna presioni switch/noton kaloni: po. Mbrojtja: mbingarkesë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 104 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 104 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,04 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

104,45 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme7
Amperometricsi
Thatë drejtiminno
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Fuqia motorike (HP)3 HP

Më shumë info

Elektrike Pedrollo të gjalla organiserxpress elektrike për submersible pompa është ndërtuar në termoplastik materiale të vetë-shuarjen.

Korniza e lejon për një kontroll në një nivel bazë, me shtetin e aktivizimit dhe ON/OFF system protection për pompë nga çift rrotullues dhe të krijoni qark të shkurtër-provë.

Në dispozicion në versione të ndryshme të përshtatshme për mbështetjen e karakteristika të ndryshme të pompave, Pedrollo: për motorët nga 0.37 Kw deri ne 30 Kw.

Modele QET dhe performanca

LLOJI
tre-fazor
Të gjalla organiserxpress 050
Të gjalla organiserxpress 075
Të gjalla organiserxpress 100
Të gjalla organiserxpress 150
Të gjalla organiserxpress 200
Të gjalla organiserxpress 300
Të gjalla organiserxpress 400
Të gjalla organiserxpress 550
Të gjalla organiserxpress 750
Të gjalla organiserxpress 1000
Të gjalla organiserxpress 1250
Të gjalla organiserxpress 1500
Të gjalla organiserxpress 2000
Të gjalla organiserxpress 2500
Të gjalla organiserxpress 3000
Të gjalla organiserxpress 4000
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115
1520
18.525
2230
3040
MË TË VLERËSUARAT AKTUALE
Për
1.7
2
2.5
3.9
4.8
7
9
11.5
15.5
21.5
23.5
27.5
36
45
54
68

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme7
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminno
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)3 HP