Llak vorbull 360 gradë në dipstick Pamjen më të mëdha

GT-SR-FA

Irridea

Llak vorbull 360 gradë në dipstick

Rregullueshme rrjedhin.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,70 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Dripper në kunjit Mini-Llak, 360-shkallë tenxhere, mbjellësit, serra, kopshte, çerdhe trazuar rrjedhin me mekanizëm të brendshëm në vorbull.
Ajo tashmë është e përfshirë një plug për kyçje në linja kryesore 16 mm dhe lidhje për zorrën lidhje 4 mm.
Varg dhe rrezja është e rregullueshme nëpërmjet rotacionin e kokës.
Rekomanduar operativ presion 1.0 bar.
Plug 4.5 mm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...