2030 - Shportën e plehrave spreader dhe spandisementi Pamjen më të mëdha

2030

Bottos

2030 - Shportën e plehrave spreader dhe spandisementi

Cart spreader profesionale 30Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 98 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 98 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,98 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

98,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Mbajtja në vitin 2030 është një spreader, profesionale centrifugale lloji, të pajisur me rrota plastike nga 20cm.

Me ngarkimin e kapacitetit të 30kg duke përdorur ekskluzive EV-N-SPRED 3-vrimë për kalibrimin e shpërndarjes së grimcuar plehrave.

Përdorimi i një qerre të plehrave spreader është shumë e rekomanduar në mënyrë që të marrë një uniforme të shpërndarjes së plehut, e cila është e domosdoshme për të marrë një rezultat optimal të fekondimit.

Një çantë që është lëshuar, tabela për kalibrimin doza e plehrave Bottos përmes rregullimit levë.

Qerre të plehrave spreader është dërguar në para-mbledhur. Vetëm të tërheqë atë nga kutia, zgjasë handlebars, për të forcuar dy krahut arra dhe është gati për përdorim! Nuk e redaktimit, llojet e pajisjeve ose të komplikuara udhëzimet.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog