PRATO ERBOSO S.r.l. IT ËSHTË AUTORIZUAR BOTTOS 2019 TRANSITUES - KËTË GARANTON PRODUKTE TË GJITHA FRESH DHE TË SHFRYTUAR NË 24 ORË
Ofrimit të lirë Poli Gjelbër 18-8-12 - Pleh për lëndinë 25 Kg Pamjen më të mëdha

PolyGreen-25

Bottos

Poli Gjelbër 18-8-12 - Pleh për lëndinë 25 Kg

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 59 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 59 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,59 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

59,10 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojiUniversal
KonsistencaTë grimcuar
LirimCessione programmata
Periudha e përdorimitTutto l'anno
Doza30-35 gram për metër katror
VeprimRinverdente, Forcimi
Azoti (N)18%
Fosfori pentoxide (F)8%
Nitrik e kaliumit (K)12%
Squfurit trioxide20%
Pesha (Kg)25

Më shumë info

POLI i GJELBËR është një pleh profesionale lëndinë 18-8-12 e Bottos karakterizohet nga një raport i ushqyese Azot dhe Kalium, veçanërisht të përshtatshme për çdo lloj terreni dhe gjatë gjithë vitit.

Ajo është një pleh universale lloj profesional të mëtejshëm embellished me praninë e 40% e të pjesë të azotit, të mbështjellë në Polyon, e cila favorizon vazhdimin e furnizimit të azotit për disa javë.

E POLI GJELBËR 18-8-12 është i përshtatshëm për menaxhimin ushqyese e balancuar dhe të sigurt të turf rreth 40/60 ditë. Pajisje të mira potassica lejon përdorim të ngushtë të ngrohta stinët pa shkaktuar stresin në bimësi.

E granula standard 2/3 mm bën adatatto të gjitha turfs që janë arritur në lartësitë mbi 25 mm.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiUniversal
KonsistencaTë grimcuar
LirimCessione programmata
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitTutto l'anno
Doza30-35 gram për metër katror
VeprimRinverdente
VeprimForcimi
Composizione chimica o organica
Azoti (N)18%
Fosfori pentoxide (F)8%
Nitrik e kaliumit (K)12%
Squfurit trioxide20%
Dimensioni e peso
Pesha (Kg)25

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar