PLURIJETm 3/80-N - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti Pamjen më të mëdha

PLURIJETm 3/80X

Pedrollo

PLURIJETm 3/80-N - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti vetme-faza

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kreu deri në 38 m. Motor 0.45 Kw (0.60 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 134 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 134 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,34 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

134,30 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.65 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.3
Capacitor12.5 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)40
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers3
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)18,2
Lartësia (cm)18,2
Thellësia (cm)36,1
Pesha (Kg)7,3
GaranciDy vjet

Më shumë info

Vetë-mbushje baruti pompa PLURIJET janë të dizajnuara për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për quietness, besueshmërinë dhe konsumit të ulët të energjisë, ata janë të rekomanduara për përdorim në familje dhe civile, në veçanti për pressurization dhe shpërndarjen e ujit në bashkim të rezervuarëve, rritje tanke, për shërim të shiut, sistemet e ujitjes, etj.,

Janë të rekomanduara për të aspirati ujë të pastër, edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme dhe të lëngshme kimikisht jo-agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.65 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.3
Capacitor12.5 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)40
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers3
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18,2
Lartësia (cm)18,2
Thellësia (cm)36,1
Pesha (Kg)7,3
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar