4SR1/45 - PS - submersible Pompë, tre-faza 2 HP Pamjen më të mëdha

4SR1/45 - PS

Pedrollo

4SR1/45 - PS - submersible Pompë, tre-faza 2 HP

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 593 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 593 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

593,15 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 230V (NJË)10.7
Kabllo gjatësia (m)3
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)30
Përhapja min. (m.)90
Max kokë. (m.)254
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers45
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)136.2
Pesha (Kg)22.6
GaranciDy vjet

Më shumë info

Submersible pompë motorike PEDROLLO mishëruar.

Rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR1/45 - PS ka një prurjes që varion nga 5 deri në 30 litra në minutë, me një prevalencë prej 26 77 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 230V (NJË)10.7
Kabllo gjatësia (m)3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)30
Përhapja min. (m.)90
Max kokë. (m.)254
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers45
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)136.2
Pesha (Kg)22.6
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar