NKm 4/6 GE-N - submersible Pompë e vetme-faza e me shket kaloni Pamjen më të mëdha

NKm 4/6-GE 10m

Pedrollo

NKm 4/6-GE (10m) - submersible Pompë elektrike të vetme-faza e me shket kaloni

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kreu deri në 80 m. Motori 1.5 Kw (2 HP). 10 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 350 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 350 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,50 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

350,67 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 230V (NJË)8.7
Capacitor35 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)24
Max kokë. (m.)80
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers6
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)13.5
Lartësia (cm)61.7
Pesha (Kg)19,8
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO NKm 4/6-GE është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 50 g/m3.

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëri, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër në familje, civile, bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, për ngritjen e presionit, etj.,

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 230V (NJË)8.7
Capacitor35 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)24
Max kokë. (m.)80
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers6
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)13.5
Lartësia (cm)61.7
Pesha (Kg)19,8
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar