NKm 2/3 (10m) - submersible Pompë e vetme të fazës Pamjen më të mëdha

NKm 2/3 10m

Pedrollo

NKm 2/3 (10m) - submersible Pompë e vetme të fazës

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kokën lart për 48 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP). 10 metra kabllo.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 298 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 298 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,98 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

298,44 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.4
Capacitor16 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)Dhjetë
Prurjes min. (l./min.)Dhjetë
Prurjes max. (l./min.)Tetëdhjetë
Përhapja min. (m.)Njëzet e tre
Max kokë. (m.)Dyzet e tetë
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers3
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)13.5
Lartësia (cm)48.6
Pesha (Kg)14.5
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO NKm 2/3 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 50 g/m3.

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëri, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër në familje, civile, bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, për ngritjen e presionit, etj.,

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.4
Capacitor16 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)Dhjetë
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)Dhjetë
Prurjes max. (l./min.)Tetëdhjetë
Përhapja min. (m.)Njëzet e tre
Max kokë. (m.)Dyzet e tetë
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers3
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)13.5
Lartësia (cm)48.6
Pesha (Kg)14.5
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar