PQAm 60 Pompë elektrike me impeller pajisje të vetme të fazës Pamjen më të mëdha

PQAm 60

Pedrollo

PQAm 60 Pompë elektrike me impeller pajisje të vetme të fazës

Prurjes deri në 32 l/min për standardin e nxënësit 1,92 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor 0.33 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 101 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 101 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

101,42 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.5
Capacitor10 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)2
Prurjes max. (l./min.)32
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)40
Goja e Thithje1/2"
Prizë1/2"
Trupi i pompëRyton
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)11,8
Lartësia (cm)14,5
Thellësia (cm)19,2
Pesha (Kg)4,7
GaranciDy vjet

Më shumë info

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E ndërtuar në RYTON me para të mbuluar të impeller në bronz, ofron një garanci të sigurt kundër ndryshk dhe oksidimi; për këto karakteristika, ajo është e rekomanduar për të përdorur në sektorin industrial, për shembull për ftohje, me ajër të kondicionuar, hekurosje e objekteve, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.5
Capacitor10 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)2
Prurjes max. (l./min.)32
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)40
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1/2"
Prizë1/2"
Trupi i pompëRyton
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)11,8
Lartësia (cm)14,5
Thellësia (cm)19,2
Pesha (Kg)4,7
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar