EASYSMALL-1 - elektronike presion Rregullatori Pamjen më të mëdha

EASYSMALL-1

Pedrollo

EASYSMALL-1 - elektronike presion Rregullatori

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

38,80 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë12 A
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme12 A
Motor të tensionit230 V
Fuqia motorike (Kw)0.75
Thatë drejtiminno
Presioni i rifillimit1.5 bar

Më shumë info

Pressoflussostato për kontrollin dhe mbrojtjen e pompave, të vetme-faza e deri në 0.75 HP për përdorim të brendshëm.

E pressoflussostato filluar pompë elektrike në të cilën është instaluar si rezultat i një rënie të presionit në sistem (p.sh. hapja e një takoni) dhe ndalon kur rrjedha bie poshtë 2 litra në minutë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë12 A
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme12 A
Motor të tensionit230 V
Fuqia motorike (Kw)0.75
Safeties
Thatë drejtiminno
Default
Presioni i rifillimit1.5 bar

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar