SMART PRESS GP - Pressoflussostato me auto-reset 1.5 HP Pamjen më të mëdha

60114808

WaCS

SMART PRESS GP - Pressoflussostato me auto-reset 1.5 HP

Automatike të rivendosur. Pa kabllo.

Më shumë detaje

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 66 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 66 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,66 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

66,32 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fuqia motorikemonofase
Motor të tensionit230 V
Thatë drejtiminno
Presioni i rifillimit1.5 bar
GaranciDy vjet

Më shumë info

Smart Press është një pajisje elektronike dhe automatike, kishte për qëllim të rregullojë funksionimin e vazhduar dhe automatik elektrike pompa me rrjedhën dhe presion të vazhdueshëm gjatë tërheqjes nga një ose më shumë pika rrjetin e shpërndarjes, pa përdorimin e tankeve, autoclave.

Smart Press GP (ku GP është Uji Kujdestari).

Në rastin e bllokuar për shkak të mungesës së ujit, kjo makinë bën përpjekje në automatike të rivendosur, ekuivalente për të shtypur manual të rivendosur, çdo 30 Min. ca

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor të tensionit230 V
Safeties
Thatë drejtiminno
Default
Presioni i rifillimit1.5 bar
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...