SET305 - Pishinë të SHPEJTË të VENDOSUR Ø 3.05 x h 0.76 m Pamjen më të mëdha

SET305

Bestway

SET305 - Pishinë të SHPEJTË të VENDOSUR Ø 3.05 x h 0.76 m

  • Kapaciteti shportë mbledhjen: 55 litra
  • Fuqia: 1500 Vat
  • Avancimi: push
  • Prerja lartësi rregullimin e: 1 pikë, 2.5 për 7.6 cm
  • Prerje: 41 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Recycler®Teknologjisë
  • Butonin Start

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 55 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 55 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,55 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

55,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Mbi tokë, pishinë të Shpejtë e të Vendosur, vetë-financuese pvc, me në krye unazë inflatable. Montimi dhe çmontimi e shpejtë dhe e lehtë : thjesht fryj unazë pastaj të mbushur me ujë, me një pishinë do të qëndrojë më vetëm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !