Shitje! SET366 - Pishinë të SHPEJTË të VENDOSUR Ø 3.66 x h 0.76 m Pamjen më të mëdha

SET366

Bestway

SET366 - Pishinë të SHPEJTË të VENDOSUR Ø 3.66 x h 0.76 m

  • Mototr: Kuantike Briggs & Stratton 190 cc
  • Avancimi:avancimi i Sistemit Automatik
  • Kapaciteti i kolektorit: 65 litra
  • Prerja lartësi rregullimin: 4 pikë, 3.2 për 10.8 cm
  • Prerje: 53 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Recycler®Teknologjisë
  • Filloni kordonin tërhiqem starter

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


56,25 € tatimore incl.

-25%

75,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Mbi tokë, pishinë të Shpejtë e të Vendosur, vetë-financuese pvc, me në krye unazë inflatable. Montimi dhe çmontimi e shpejtë dhe e lehtë : thjesht fryj unazë pastaj të mbushur me ujë, me një pishinë do të qëndrojë më vetëm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !