56431 - Pishinë ÇELIKU KUADËR Ø 2.44 në x h 0.61 m Pamjen më të mëdha

56431

Bestway

56431 - Pishinë ÇELIKU KUADËR Ø 2.44 në x h 0.61 m

  • Motote: Honda GCV OHV 160 cc
  • Progresi: Sistemi avanzamanto Automatike
  • Kapaciteti i kolektorit: 65 litra
  • Prerja lartësi rregullimin: 4 pikë, 3.0 për 10.8 cm
  • Prerje: 53 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Recycler®Teknologjisë
  • Filloni kordonin tërhiqem starter

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 120 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 120 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,20 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

120,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pishinë me çeliku strukturën dhe PVC pëlhurë gomuar, të lehtë dhe të shpejtë të instalimit.

Muret janë ekstra detyrë e rëndë-janë bërë nga 3 shtresa e materialeve të ndara.

Shtresën e brendshme të poliestër rrjetë është ngjitur në një mënyrë industriale në dy shtresa e jashtme e bërë nga një të qëndrueshme dhe shtresë të trashë PVC, duke krijuar një total trashësia mes 0,40 dhe 0,80 mm, varësisht nga madhësia e grupit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Shkarkuar