Shitje! ETOX 20/20 CE - 100 ml shishe Pamjen më të mëdha

NFZ.ETDP20.100X

Activa

ETOX 20/20 CE - 100 ml shishe

Paketimi: shishe insecticide 100 ml
Insecticide: ETO X 20/20 KE emulsifiable të përqendrohen ultra-të ulët të toksicitetit.
Doza:
0,5-1% holluar në ujë kundër fluturues insektet 1-2% holluar në ujë kundër zvarritje insektet

KËSHILLA E PËRDORIMIT:

INSEKT I SYNUAR:

Më shumë detaje

  • Pesciolini d'Argento

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


13,60 € tatimore incl.

-20%

17,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Insektet objektivPesciolini d'Argento
VeprimTrattamenti

Më shumë info

Insecticide emulsifiable të përqendrohen ultra-të ulët të toksicitetit të bazuar në Punësimet për përdorim të brendshëm, civile dhe profesionale, të shpejtë efekt dhe të gjatë të mbetur të veprimit.

Veprat nga kontakti apo gëlltitje.
Ruan karakteristikat dhe përparësitë e pyrethroids me një më të mirë ekologjik të profilit.

E ETO X 20/20 CE e ka karakteristike për të qenë efektive kundër një spektri të gjerë të insekteve të dy fluturues u zvarritur.

E tetrametrin jep një efekt të shpejtë për vrasjen dhe të thjeshtë, shutters ndërsa Piperonil butosido synergises të dy përbërësit aktiv.

Ajo jep veten për trajtimin e zonave urbane, bulevardet dhe parqe, zona periferike, fshatrave turistikë, campsites, private dhe publike, ndërtesave, siç janë spitale, hotele, shkolla, dyqane, kinema dhe kazermat, mjetet e transportit, të tilla si autobus, trena, aeroplanë, anijet, zonave industriale, depozitat e mbeturinave, tekstile dhe letër.
Ajo është e rekomanduar për të përdorur edhe në ndërtesa, stallat, kuzhina, bare, restorante, canteens, dhe të përpunimit ushqimor në industri të tilla si dairies, djathë fabrikat, kasap dyqanet, depot, kapanone bosh dhe tabacchifici.
Ajo është e rekomanduar që edhe ata të përdorin për të zhdukur dëmtuesve në kopsht në shkurre, lawns, pengesa, pistat e pemëve dhe të bimëve zbukuruese.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivPesciolini d'Argento
VeprimTrattamenti

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog