Susy - topth Sobë 7.5 Kw zi Pamjen më të mëdha

Susy - nero

Punto Fuoco

Susy - topth Sobë 7.5 Kw zi

Panelet në pikturuar çeliku. Vëllimi i nxehtë. mc 70-150. Programues dhe e termostatit. Anën e shkarkimit dhe të pasme të shkarkimit me mm tub 80.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 760 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 760 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

760,98 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)2.95
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)6
Heatable Vëllimi min. (mp)70
Heatable Volume max. (mp)160
Tank fishekëve (Kg)12
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.69
Orë të konsumit max. (Kg)1.52
Gripi shter pasmeØ 80mm
Shter anënØ 80 mm
Ductedno
Gjerësia (cm)63
Lartësia (cm)103
Thellësia (cm)23
Pesha (Kg)70
GaranciDy vjet

Më shumë info

Thelbësore dhe të vogla, këto janë veçoritë kryesore të SUSY, të cilat, megjithatë, nuk kompromis efikasitetit dhe performancës.

Faleminderit për dimensionet e saj 'ekstra-slim' në anën ose pjesën e pasme shkarkimit, mund të instalohet kudo, madje edhe në hapësira të mbyllura, të tilla si korridoret, dhomave në bodrum ose nën-dritare.
Plotësisht programueshëm ignitions, të përditshme dhe të përjavshme.

Telekomandë në opsion.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)2.95
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)6
Heatable Vëllimi min. (mp)70
Heatable Volume max. (mp)160
Tank fishekëve (Kg)12
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.69
Orë të konsumit max. (Kg)1.52
Gripi shter pasmeØ 80mm
Shter anënØ 80 mm
Ductedno
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)63
Lartësia (cm)103
Thellësia (cm)23
Pesha (Kg)70
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet