Të reja Ilaria Hidro - Termo topth nga 17.5 Kw Tortora Pamjen më të mëdha

98017-92

Punto Fuoco

Ilaria Hidro - Termo topth nga 17.5 Kw Tortora

Druri topth ngrohje furrë nga 17.5 kw

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1966 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1966 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 19,66 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

1 966,64 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia djegur min. (Kw)2.9
Fuqia djegur max. (Kw)6.3
Nominale të jepnin87.5
Nominale të performancës max. (%)92
Heatable Vëllimi min. (mp)50
Heatable Volume max. (mp)120
Tank fishekëve (Kg)10
Lëndë djegëseFishekëve
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedno
Gjerësia (cm)37.8
Lartësia (cm)89
Thellësia (cm)38.8
Pesha (Kg)50
GaranciDy vjet

Më shumë info

Ilaria është termo-sobë është ideale për të të mesme/të madhe të vendit. Në sajë të reduktuar përmasat në gjerësi dhe thellësi (vetëm 67 cm!) që të lejojë instalimin edhe në hapësira të ngushta.

E prodhimit të energjisë prej 17,5 Kw, dhe efikasitetin në djegie të lejojë për të ngrohur mjediset janë në 350 metër kub.

Me programues dhe kontrollin e largët.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Fuqia djegur min. (Kw)2.9
Fuqia djegur max. (Kw)6.3
Nominale të jepnin87.5
Nominale të performancës max. (%)92
Heatable Vëllimi min. (mp)50
Heatable Volume max. (mp)120
Tank fishekëve (Kg)10
Lëndë djegëseFishekëve
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedno
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)37.8
Lartësia (cm)89
Thellësia (cm)38.8
Pesha (Kg)50
Default
GaranciDy vjet