TPVF100MMBSP - 1"Solenoid valve Pamjen më të mëdha

TPVF100MMBSP

TORO Irrigazione

TPVF100MMBSP - 1"Solenoid valve

Sulmi mashkull/mashkull. Me vetë-pastrimin e sistemit. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 29 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 29 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

29,28 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"
Presioni0.7-12 bar
Sistemet elektrikeju
Link për këndiasnjë
Në përputhje lidhjeju
Ent/Usc: Ndërprerë Femraasnjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullju
Manual rregullimin e rrjedhjesju
Presioni rregullatoriasnjë
Hapja me të brendshme thahetju
Pajisja vetë-pastrimiju
TrupiPVC
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativeno
Rrjedhin varg0.38-151.4 l/min
Gjerësia (cm)7
Lartësia (cm)13
Thellësia (cm)12.7
Garancisi

Më shumë info

Kërko për një valvul për rezidenciale dhe komerciale aplikimet e plotë e konfigurimit, dhe në të njëjtën kohë të volitshme, është e gjatë, në sajë të reja valve Bull Seri TPV 1".

Këto valvula janë të fuqishme, pluhur-rezistente, me një komplet të funksioneve që i janë ideale për të gjitha llojet e rezidenciale dhe komerciale aplikime nga pikoj të lartë të parasë.

Ju mund të zgjidhni nga një gamë të gjerë të opsioneve në kushtet e hyrjes dhe të daljes për të përmbushur çdo nevojë të veçantë.

Patentuar DBS Teknologjisë (Mbeturinat Anashkalojë sistemit për bartjen e mbeturinave) siguron valve funksionalitetin në pothuajse të gjitha pista ujë aplikimet dhe siguron besueshmërinë e valve edhe në më kushte të vështira, pa të brendshme filtra.

Ju mund të mbështetet në to për të gjithë profesionale instalimeve.

Ndërprerë trup, i qetë, ose notched për të përmbushur ndonjë nevojë e posaçme.

Në mesin e jashtëzakonshme rrjedhën karakteristika përfshijnë operimin në një nivel të ulët normat rrjedhin (deri në 0.4 l/min) për të dalë aplikacionet dhe të ulët të fërkimit humbjes se konkurrent kryesor e produktit.

E fuqishme diafragmë-Santoprene garanci të besueshme, të rregullt dhe pozitiv në funksionimin rrjedhje prova.

Në modelet me sulm Shqip-nga-Shqip, sistemi ZAM NDALUAR me patentë-në pritje dhe parandalon pengimin e shkarkimit hapjen e valvulave për shkak të zam për PVC.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)7
Lartësia (cm)13
Thellësia (cm)12.7
Default
Presioni0.7-12 bar
Sistemet elektrikeju
Link për këndiasnjë
Në përputhje lidhjeju
Ent/Usc: Ndërprerë Femraasnjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullju
Manual rregullimin e rrjedhjesju
Presioni rregullatoriasnjë
Hapja me të brendshme thahetju
Pajisja vetë-pastrimiju
TrupiPVC
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativeno
Rrjedhin varg0.38-151.4 l/min
Garancisi

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...